0

Кошик

0

Порівняння

Рослинна олія

Корисна рослинна олія для вас

Рослинна олія – натуральний продукт переробки культурних рослин. Вона необхідна для повноцінного харчування кожної людини. Використовується у кулінарії для заправки салатів, смаження, приготування інших страв. Також застосовується у промисловості для виготовлення майонезів, консервування та ін. У інтернет-магазині Producto можна замовити олію рослинну оптом і в роздріб.

Класифікація

Для одержання корисного натурального жиру використовуються різні рослини: плоди оливи європейської, насіння соняшника, кукурудзи та ін. У залежності від ступеню очищення рослинні олії поділяється на:

  • дезодоровані. Очищаються нагрітими парами від вакуумом. Готовий продукт не має запаху, смаку і кольору;
  • гідратовані. Видалення непотрібних домішок проводиться за допомогою дрібних частинок гарячої води. При цьому зберігається більш виражений запах, а прибирається надлишкова колірність і осад;
  • нерафіновані. При виготовленні використовується лише механічне видалення непотрібних речовин. Це дозволяє зберегти максимум корисних компонентів, початковий запах і смак. Частіше за все господині бажають купити таку продукцію для салатів. Однак з часом на дні пляшки буде утворюватися осад;
  • рафіновані. Проводиться додаткова нейтралізація лугом або очищення за допомогою адсорбента. Це забезпечує продукту прозорість, ледь вловимий смак і аромат.

Також можна купити олію рослинну рідку і тверду. До першої відноситься соняшникова, оливкова, кунжутна і т. д. Представники другої – кокосова, пальмова.

Вигоди здійснення закупів у нас

Нашим магазином здійснюється продаж пляшок різного об'єму. Їх вартість ще залежить від виду продукції, ступеню її очищення. Якщо ви хочете придбати рослинну олію оптом, то ціна за одиницю буде нижчою. Причому економія починається уже при замовленні 3 однакових пляшок. Також виконується доставка по Києву і відправлення у інші міста України.

Часті запитання про рослинні олії

Який термін придатності олії рослинної?

У більшості випадків термін придатності не перевищує 12–24 місяців. Довше зберігання можливе лише за умови додавання спеціальних антиокисників. Ці показники стосуються герметично запакованої тари. На тривалість терміну використання продукту впливає його вид і ступінь очищення. Менше за все зберігається нерафінований жир.

Що входить до складу рослинної олії?

Основну частину (до 96,5 %) складають тригліцериди. Залишок приходиться на речовини близькі до жирів (стероли, жирні кислоти, воски, фарбуючі домішки та ін.). Це джерело поліненaсичених кислот, жиророзчинних вітамінів, фосфоліпідів.

Які бувають види рослинних олій по способу віджиму?

У залежності від особливостей технології виробництва розрізняють жири одержані:

  • екстракцією. Вихідна сировина піддається дії розчинника, що вивільняє жири. Далі одержаний розчин розділяють на компоненти. Однак через недосконалість технології, обладнання частина розчинника може залишатися у кінцевому продукті, що негативно вплине на його якість;
  • гарячим пресуванням. Перед віджимом сировина нагрівається до необхідної температури. Це призводить до переведення жиру у рідкий стан і збільшення об'єму готової продукції. Однак при цьому втрачається частина корисних компонентів;
  • холодним пресуванням. Одержується найбільш корисний продукт, але ступінь віджиму нижче.