0

Кошик

0

Порівняння

Вермут

Смачні та корисні настоянки для вас

Настоянки – алкогольні напої, які одержують при витримуванні на протязі певного часу різних природних інгредієнтів у спирту. Частіше за все використовуються пряні трави, ягоди, кісточки, фрукти та ін. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує алкогольні настоянки купити від перевірених виробників.

Особливості та види

Щоб одержати настоянки алкогольні, виробники закладають у спирт сушені або свіжі ягоди, трави і т. д. Час витримки може варіюватися від 1 до 6 тижнів. Він необхідний для переходу корисних речовин у розчин. Прискорити процес дозволяє підігрів суміші до 50-60 °С. Міцність готового напою може досягати 45 %. При домашньому виготовленні спирт часто замінюють на самогон. Однак це може негативно відобразитися на смаку.

Зараз здійснюється продаж настоянок, що відрізняються складом:

  • гіркі, бітери. Містять не більше 1 % цукру. Спочатку вони використовувалися виключно у лікувальних цілях. Але все частіше їх додають у різноманітні коктейлі;
  • напівсолодкі. Відсоток цукру виростає до 2-5;
  • солодкі. Солодкість досягає 20-30 %. Приємні напої виготовляються на основі ягідно-фруктових соків, меду та ін. Для надання кислинки використовується лимонна кислота, цедра цитрусових.

Також можна купити настоянки одно- або багатокомпонентні. Складні рецепти можуть включати до кількох десятків компонентів.

Користь вживання

У помірних кількостях будь-яка настоянка може позитивно впливати на різні системи організму. Це пояснюється багатим вітамінним і мінеральним складом. Вживання напою сприяє:

  • поліпшенню функціонування серцево-судинної системи;
  • посиленню імунітету;
  • виведенню з організму шкідливих речовин;
  • ефективній боротьбі з простудними захворюваннями.

Декотрі напої показані при лейкемії і атеросклерозі.

Наші пропозиції

У каталозі нашого магазину представлена продукція брендів «Петриківська», «Ukrainian Spirit», «Nemiroff» та ін. Ви зможете придбати настоянки оптом і у роздріб. Причому у першому випадку ціна буде нижчою. Економія починається від 3-х пляшок. Також надаються послуги доставки у Київ, Дніпро, Львів і інші міста України. Для транспортування використовуються автомобілі компанії або залучаються відповідальні перевізники. Зробити замовлення зручно прямо на сайті