0

Кошик

0

Порівняння

Коньяк і бренді

18+
-5%
Бренді Вітальний 5 років витримки 0.5 л 40% (4850015313093)
0,5 л
Ціна тижня 259.00 грн
Ціна 272.50 грн

Коньяк і бренді – елітні напої для вас

Коньяк і бренді – ароматні міцні алкогольні напої. Їм віддає перевагу багато поціновувачів в усьому світі. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує придбати якісний алкоголь оптом або у роздріб з доставкою. Причому географія нашого обслуговування не лише Київ, але і вся Україна.

Види бренді

Бренді можуть виробляти із виноградних, фруктових соків, а також молодого вина методом дистиляції. Особливих вимог до виготовлення не пред'являють і цей алкоголь одержують у різних країнах світу. Це обумовлює велике його різноманіття. У залежності від особистих уподобань можна бренді замовити різних видів.

За терміном витримки. Від цього сильно залежить ціна напою. Розрізняють варіанти:

  • без витримки. Виготовляється з фруктових соків. Практично безбарвна рідина характеризується яскраво вираженим смаком і запахом;
  • витримані у діжках. Традиційна технологія, при якій виробництво розтягується на не менш ніж на півроку. Чим довше процес, тим якісніше і дорожче буде випивка. При зберіганні рідина набуває бурштиновий відтінок;
  • «солера». Цю технологію придумали іспанські винокури. Вона базується на змішуванні за певним принципом молодого і більш витриманих спиртів. При цьому можна купити бренді з витримкою 6, 12 місяців або 3 роки.

За сировиною. Традиційно цю випивку виготовляють із винограду і її міцність має бути не менше 37,5 %. Інший варіант – вижимки, які залишаються після віджиму із фруктів рідини. Також можуть використовуватися цілі груші, сливи, вишні, яблука та ін.

Класи коньяку

Хоча законодавицею і правовласницею на випуск коньяку є Франція, він активно виготовляється на пострадянському просторі. Виробники пропонують придбати коньяк оптом або невеликими партіями різних класів:

  • ординарні. Недорогі марки, які витримуються не більше 3-5 років;
  • марочні. Більш дорогі напої, які одержують із хороших спиртів, термін витримки становить не менше 6 років;
  • колекційні. Елітний алкоголь, вік якого може перевищувати 20 років. Зазвичай він купується колекціонерами і п'ється по особливим датам.

Вигоди звернення до нас

У каталозі магазину представлені бренді і коньяк українських, вірменських і грузинских виробників. Ми працюємо з ними без посередників, тому гарантуємо оригінальність алкоголю. Замовляючи від 3-х однакових пляшок, ви одержуєте додаткову знижку. Також ми пропонуємо купити коньяк з доставкою у будь-яке місто країни. Замовлення можна доповнити продуктами харчування. Великі партії транспортуються автомобілями компанії, у інших випадках залучаються провідні перевізники. Оформляйте купівлю прямо на сайті.

Часті запитання про коньяк і бренді

Чим відрізняється бренді від коньяку?

Перше виготовляється із перебродивших соків методом перегонки (одинарної чи подвійної). Його міцність варіюється у межах від 37,5 до 60 %. Другий одержують лише із певних (Фоль Бланш, Уньи Блан, Коломбар) сортів винограду по технології подвійної перегонки. Згідно з європейським законодавством він виготовляється лише у окремих регіонах Франції. Вміст спирту має строго становити 40 %.

Які відомі марки коньяку представлені у вашому магазині?

На віртуальних полицях представлена продукція українських, грузинських і вірменських торговельних марок. Популярністю користуються напої від «Bolgrad», «Аракс» і «Tavria».

Які кращі марки бренді можна купити у магазині?

Особливим попитом користуються продукти ТМ «Старий Кахеті», «Renaissance», «Арцруні», «Вірменський алфавіт», «Стара Країна» та ін. Вони поєднують хороші смакові показники і доступну вартість.