0

Кошик

0

Порівняння

Віскі

Справжнє віскі для істинних поціновувачів

Віскі відрізняється насиченим букетом і бурштиновим відтінком. На право вважатися батьківщиною цього алкогольного напою до сих пір претендують Шотландія і Ірландія. Також він виробляється у Франції, США, Канаді та інших країнах. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує купити віскі оптом і у роздріб з доставкою. У наявності продукція відомих виробників.

Різноманіття пропозицій

Виробники пропонують віскі купити у широкому асортименті. Воно виготовляється з різної сировини, що впливає на смак, за традиційними технологіями. Також відрізняється час витримки – від 3 до 5 і більше років. Вміст спирту зазвичай становить 32-50 %. Буває і більш міцний (до 60 %) алкоголь.

У залежності від технології і використаної сировини розрізняють сорти:

  • солодові. Виготовляються із ячменю і вважаються елітними. Розрізняють односолодовий і купажований (суміш односолодових із різних винокурень) скотч. Більшість знавців надають перевагу саме першому. Ціна його вища, але воно має збалансований смак і тривалий післясмак;
  • зернові. Виготовляються з використанням пшениці, кукурудзи, жита. Допускається дистиляція у колонах безперервного типу. Смак і запах у них слабко виражений і вони рідко використовуються самостійно, частіше їх застосовують для створення купажів;
  • купажовані. Це суміші солодових і зернових сортів. Таке віскі замовити можна у будь-якому спеціалізованому магазині. Напої відносять до середнього цінового сегменту і вони користуються попитом у різних куточках світу.

Наші пропозиції

Наша компанія розуміє, що гарантія якості – оригінальний продукт. Саме тому співпрацює з перевіреними постачальниками. У нас можна придивитися алкоголь всесвітньо відомих брендів. Причому вартість варіюється у залежності від об'єму закупівлі. Щоб забрати покупку, вам не прийдеться їхати до Києва, у нас можна замовити віскі з доставкою по всій Україні. Транспортування здійснюється автомобілями компанії або провідними перевізниками. Обирайте необхідні напої і продукти харчування та оформляйте купівлю прямо на сайті.

Часті запитання про віскі

Які види віскі бувають?

Цей міцний алкоголь ділиться на види у залежності від країни виробництва:

  • шотландский. Виготовляється у відповідності з місцевим законодавством і має характерний присмак диму. Найбільш відомі виробники Macallan, Highland Park;
  • ірландский. Характеризується стійким ароматом. Популярністю користуються напої винокурень Midleton, Bushmills;
  • американський. Виготовляється із кукурудзи або жита з додаванням ячменю, має гіркуватий присмак, що стимулює апетит;
  • канадський. Виготовляється переважно з жита. Згідно з законодавством, має витримуватися не менше ніж 3 роки.
  • Які популярні бренди віскі представлені у вашому магазині?

На наших віртуальних полицях ви знайдете алкоголь із різних країн. Одним із найбільш продаваних всесвітніх брендів є William Peel. Поціновувачам шотландської випивки пропонується продукція від Highland Park, Macallan. Також у наявності напої від Lambron Castle, The Famous Grouse та ін.

У чому різниця між віскі і бурбоном?

Бурбон – це різновид віскі, основу (не менше 51 %) сировинної суміші якого вкладає кукурудза. Витримка (від 2 років) виконується у дубових діжках з обпаленими внутрішніми поверхнями. Бурбон характеризується більш солодким смаком і міцністю 40-42 %.