0

Кошик

0

Порівняння

Доставка Оплата Повернення

Оплата

Оплата на сайті здійснюється платіжною системою WayForPay - українська платіжна система, відкритий веб-додаток, який дозволяє приймати платежі та переказувати гроші за допомогою мобільного телефону, інтернету та платіжних карток у всьому світі.

Гарантія оплати

Ми, в особі сайту та адміністрації PRODUCTO - не зберігаємо жодних даних щодо Ваших платіжних карток. Вся платіжна операція відбувається на стороні довіреного сайту WayForPay. Докладніше про засоби захисту Вашої персональної інформації можна прочитати на їхньому сайті за посиланням.

На даний момент передбачені такі способи оплати:

 • Готівка  - оплата післяплатою при доставці поштовими службами або при доставці кур'єром. 
 • Онлайн на сайті - оплата відбувається через платіжну систему WayForPay.
 • Безготівковий розрахунокДоставка

Доставка товарів з нашого сайту здійснюється популярними службами доставки та кур'єрами, так само можливі індивідуальні умови за наявності оптової покупки.

Для клієнтів Продукто доступні такі служби доставки:

 • Кур'єр по м.Київ. -   79грн. 
  (Доставка здійснюється машинами компанії. З менеджером Ви обговорюєте час доставки, кур'єр при виїзді на Вашу адресу передзвонює для підтвердження Вашої присутності.)

 • Безкоштовна кур'єрська доставка по м.Київ -  від 500грн.
  (При сумі замовлення від 500грн. Ви маєте можливість замовити безкоштовну доставку по м.Київ.)

 • Нова Пошта - за тарифами оператору.
  (Доставка кур'єром, доставка у відділення або поштомат здійснюється за тарифами пошти за рахунок клієнта.)


Повернення та обмін

 • Алкоголь поверненню не підлягає.
 • Продукти харчування поверненню не підлягають.

Повернення товару можливе при своєчасному виявленні дефекту чи невідповідності продукції. (На пошті при огляді продукції, при прийнятті товару у присутності водія)

Сайт producto.com.ua - не несе відповідальності за товар, який було передано службі доставки "Нова Пошта". Однак, у разі пошкодження товару при доставці, ми можемо подати письмову заяву до компанії "Нова пошта" на компенсацію за нанесені збитки при доставці.
У такому разі, покупець має надіслати нам фотографії збитків, а також відмовитися від прийняття товару на пошті. Товар буде повернено нам назад, і буде вжито всіх необхідних заходів для відшкодування або заміни товару для покупця.