0

Кошик

0

Порівняння

Горілка

18+
-34%
Горілка особлива ЛЕЛЕКА SILVER 0,7 л 40% (4820217900377)
0,7 л
Ціна тижня 196.00 грн
Ціна 299.00 грн
18+
-9%
Горілка Старожитня особлива 0.5 л 40% (4820261820287)
0,5 л
Ціна тижня 95.00 грн
Ціна 103.90 грн
Від 3 шт. 98.70 грн
Опт 93.50 грн
18+
-8%
Горілка ЖЛВЗ Президентський стандарт 0,5 л 38% (4820001626162)
0,5 л
Ціна тижня 149.00 грн
Ціна 162.60 грн
Купуй вигідніше

Якісна горілка від кращих брендів

Горілка – один із популярних алкогольних напоїв. Вона виготовляється із спирту і води. Також допускається введення смакових добавок. У інтернет-магазині PRODUCTO ви зможете замовити горілку з доставкою по всій країні.

Особливості

Горілка – розчин спирту у воді. Для покращення споживчих характеристик вона може проходити додаткову обробку адсорбентом і фільтрацію. Класична міцність складає 40 %. Якість напою сильно залежить від використаного у виробництві етанолу. Розрізняють декілька типів спирту:

  • вищого гатунку. Незважаючи на назву, високою якістю він не вирізняється і його ціна невисока. Використовується для одержання алкоголю низької цінової категорії, наливок, настоянок;
  • базис. Для виготовлення спирту можуть використовуватися зернові культури та картопля. Але вміст крохмалю не повинен перевищувати 60 %;
  • екстра. Очищена версія базису. У ньому меньший відсоток домішок. Спирти екстра і базис використовуються для виробництва алкоголю середньої цінової категорії;
  • люкс. Найбільш якісний спирт. Він проходить декілька етапів очищення, фільтрації і характеризується мінімальною кількістю домішок. Використовується для виготовлення міцних напоїв преміум-класу.

На якість впливає і використана вода. Вона має бути очищена і пом'якшена. Краща продукція виготовляється на артезіанській воді.

Різноманіття пропозицій

Виробники пропонують купити горілку із різної базової сировини. Популярністю користуються напої:

  • пшеничні. Найбільш розповсюджений алкоголь. Він має солодкуватий запах і фруктовий післясмак;
  • ячмінні. Напій розкривається солодкуватими зерновими нотками і яблучними чи грушовими підтонами;
  • житні. Вирізняються яскравим вираженим смаком. Першим з'являється перцевий підтон, на який накладаються овочеві і грибні нотки;
  • кукурудзяні. Характеризуються незвичним квітковим післясмаком і ледве вловимими ментоловими нотами.

Наші пропозиції

Наш інтернет-магазин пропонує алкоголь українських брендів Nemiroff, «ЖЛГЗ», Yellow and Blue та ін. Високим попитом користується продукція з Фінляндії (Finlandia) і Польщі («Зубровка», Krupnik). Ви зможете купити горілку оптом або в роздріб. У першому випадку ціна буде нижчою. Економія починається при замовленні від 3 однакових пляшок. Також можна оформити адресну відправку покупок. Сфера нашої доставки не лише Київ, але і вся Україна. Транспортування здійснюється автомобілями компанії або з залученням провідних перевізників.

Часті запитання про горілку

Які найбільш популярні бренди горілки представлені у вашому магазині?

На віртуальних полицях представлена продукція українських і зарубіжних виробників. Серед перших популярністю користуються «Хортиця», Nemiroff, «ЖЛГЗ» та ін. До затребуваної зарубіжної продукції відносять Krupnik, Finlandia, Sobieski.

Які бувають види горілки?

Розрізняють 2 основних види:

  • звичайна. Допускається використання добавок, які не можуть сильно впливати на присмак і запах, а лише пом'якшують смак спирту. До таких відносять регулятори кислотності, гліцерин;
  • особлива. Включає добавки, що покращують смак і аромат. Частіше за все використовують ефірні масла, рослинні компоненти, ментол.

Яка горілка найкраща в Україні?

Згідно з дослідженнями, що провели спеціалісти Інституту споживацьких експертиз, кращою названа продукція торговельної марки «Хортиця». Вона характеризується м'якістю і збалансованим смаком. Окремо була відмічена висока ступінь захисту від підробок.