0

Кошик

0

Порівняння

Текіла

Текіла – екзотичний алкоголь для любителів

Текіла – екзотичний міцний алкогольний напій зазвичай золотаво-коричневого відтінку, який виготовляють виключно у Мексиці. Сировина для її виробництва – місцева рослина – блакитна агава. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує вигідно купити текілу у Києві або оформити доставку у інше місто. Сфера наших послуг – вся Україна.

Особливості і сорти

Щоб одержати якісний мексиканський алкоголь, сік агави піддають процесу бродіння і далі виконують подвійну дистиляцію у спеціальних кубах. Після цього вміст спирту у розчині досягає 55 %. Його знижують (до 40 %) розбавленням дистильованою водою. Далі напій розливають у пляшки або він може витримуватися у діжках. Від цього технологічного етапу залежить сорт алкоголю і його вартість. Декотрі виробники намагаються надати напоєві більш індивідуальний смак. Для цього використовують карамель, яка забезпечує насичений відтінок. Також для витримки можуть використовуватися діжки, де раніше зберігалося віскі, бурбон та ін.

Налагоджено виробництво 5 сортів мексиканського алкоголю:

  • Silver. Розливається у пляшки без попередньої витримки у діжках. Його смак характеризується яскравими рослинними нотками. Це основа для виготовлення інших сортів. Купити текілу «Сільвер» можна для вживання у чистому вигляді або приготування коктейлів;
  • Gold. Має більш м'який смак, який досягається шляхом додавання спеціальних ароматизаторів, і золотавий колір (одержують введенням натурального барвника на основі цукрової тростини);
  • Blanco. Для одержання необхідно витримати розчин у дубових діжках біля 2 місяців;
  • Reposado. Витримується у діжках не менше року. За цей час рідина набуває темного кольору, складний аромат з нотками спецій і присмак деревини;
  • Anejo. Зберігається до 3 років. Оптимальний час кожний виробник вибирає індивідуально. При цьому використовуються лише старі діжки. В іншому випадку у напою з'явиться специфічний терпкуватий присмак.

Наші пропозиції

Якщо вам потрібна справжня текіла оптом або у роздріб, запрошуємо до нашого каталогу. Ви зможете підібрати напій необхідного сорту. Причому при купівлі від 3 пляшок їх ціна буде знижена. Інші плюси співпраці з нами:

  • досвідчений персонал, який забезпечує необхідну консультаційну підтримку;
  • можливість доповнити замовлення продуктами харчування;
  • оперативне відвантаження і доставка.

Вибирайте все необхідне і оформляйте замовлення прямо на сайті.

Часті запитання про текілу

Які види текіли бувають?

У залежності від особливостей складу розрізняють 2 види алкоголю:

  • 100% Agava. Більш дорогий варіант, який виготовляється тільки з блакитної агави і може розливатися лише у межах країни;
  • Mixta. Змішаний, до складу якого може вводитися спирт із кукурудзи і тростинного цукру. Але за мексиканським законодавством вміст складової із агави повинен бути не менше 51 %.

Що краще горілка чи текіла?

Однозначної відповіді на це питання не існує. Кожний споживач вирішує його самостійно. Текіла відрізняється більш виразним смаком і має багаточисленні позитивні властивості. Крім того, вона не дає похмілля. Однак навіть одна чарка призводить до розсіяності уваги, тому сідати за кермо після її вживання не рекомендується.

Які кращі бренди текіли можна купити у вашому магазині?

Підвищеним попитом користується продукція бренду «El Jimador». Вона поєднує хороші смакові якості і демократичну вартість.