0

Кошик

0

Порівняння

Джин

Якісний джин для поціновувачів напою

Джин або ялівцева горілка – міцний алкогольний напій, який користується попитом у багатьох країнах світу. Його батьківщиною вважаються Нідерланди, хоча популярним він став завдяки англійцям. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує вигідно купити джин оптом і у роздріб.

Особливості і види

Напій одержують із зернового спирту, а от смакові його характеристики і аромат визначаються введеними до складу пряними інгредієнтами або технологією виробництва. Частіше за все додаються ялівець, мигдаль, коріандр, фіалковий корінь. У процесі виробництва використовується повільна дистиляція у перегінному кубі. Зазвичай джин купити можна міцністю не менше 37,5 %.

У залежності від місця і специфіки виробництва англійський алкоголь ділиться на види:

  • London Dry Gin. Сухий лондонский вид, який характеризується високою якістю і міцністю 40-47 %. Його одержують методом дистиляції у вертикальних перегінних кубах, і він не містить цукру. Смак урізноманітнюється додаванням цедри лимону, цитрусових, коріандру. Цей напій частіше використовують для приготування коктейлів;
  • Plymouth Gin. Виготовляється у Плімуті по запатентованій рецептурі із пшениці. Має яскравий ялівцевий аромат і смак, тому його п'ють чистим. Його міцність може досягати 50 градусів;
  • Yellow Gin. Характеризується приємним бурштиновим відтінком. Для його одержання виробник витримує готову рідину у дубових діжках, де раніше зберігався херес. Можна купити джин з вмістом спирту від 39 до 45 %.

Голландський алкоголь виготовляється за іншою технологією. Вважається, що його якість нижча. Суміш із зерен і ягід ялівця піддають первинній дистиляції. Після цього у розчин додають воду, прянощі і може проводитися вторинна перегонка. Рідина має бурштиновий відтінок.

Тонкощі вживання

Спочатку ялівцева горілка виготовлялася, як засіб для поліпшення апетиту, і її рекомендували вживати у якості аперитиву. Вона також підвищує настрій. Але чистий алкоголь викликає відчуття холоду, тому частіше його використовують як інгредієнт коктейлів. Для розбавлення беруть мінеральну воду, імбирне пиво, фруктові соки і т. д. Розповсюджене спыввыдношення 1:1.

Наші пропозиції

Наш магазин пропонує замовити джин і інші алкогольні напої. Ціна залежить від виробника, об'єму тари і величини партії закупівлі. Економія починається уже при придбанні 3-х однакових пляшок. За необхідності можна замовити доставку у Київ, Харків та інші міста України. Оформити купівлю зручно прямо на сайті.

Часті запитання про джин

Де виробляють кращі види джину?

На думку багатьох спеціалістів кращими вважаються напої, що виробляються у Великобританії. Хоча у декотрих категоріях на лідируючі позиції виходить продукція із Австралії (у низькому ціновому сегменті), Південної Африки (всесвітній чемпіон серед лондонських сухих).

Який джин самий кращий?

Більшість всесвітніх нагород завойовує ароматний алкоголь, виготовлений у стилі London Dry Gin. Все більшою популярністю користується рожевий напій. Ніжний відтінок досягається додаванням чорної смородини, малини, полуниці. Також він відрізняється від сухого меншою міцністю.

Які кращі виробники джину представлені на Україні?

У нашій країні можна придбати коктейлі із різних частин світу. Високими споживчими характеристиками відрізняється продукція брендів Tanqueray, Beefeater, London Hill та ін.