0

Кошик

0

Порівняння

Молочний шоколад

Шоколад Torku молочний з фісташками 70 г (8690120041476)
Ціна 37.5 грн
Від 3 шт. 35.7 грн
Опт 33.8 грн
Шоколад Torku молочний з фундуком 70 г (8690120041483)
Ціна 29.3 грн
Від 3 шт. 27.8 грн
Опт 26.3 грн
Шоколад Torku молочний 70 г (8690120041452)
Ціна 22.3 грн
Від 3 шт. 21.2 грн
Опт 20.1 грн

Молочний шоколад: особливості та асортимент

Молочний шоколад – улюблені ласощі багатьох дорослих та малечі. Щоб урізноманітнити асортимент, виробники вводять в плитки наповнювачі, смакові добавки. Компанія PRODUCTO – імпортер солодощів турецького бренду Torku, серед яких і широкий асортимент шоколаду.

Особливості складу смаколиків

Якість та смакові характеристики продукції залежать від її складу. Як говорять спеціалісти: чим меньше перелік інгредієнтів, тим якісніший шоколад молочний. На обгортці корисної плитки зазвичай вказується: цукор, какао-масло і терте, молоко сухе (цільне і знежирене). Останній компонент може замінятися вершками або згущонкою. Також до складу шоколадки може входити сироватка суха молочна. Соєвий лецитин вводиться для надання масі в'язкості. Так що боятися його не слід. Для аромату включається ванілін або натуральна ваніль.

Основним компонентом за відсотковим вмістом є цукор. За нормами в молочному дисерті какао-бобів повинно бути не менше 25 %. Молочна складова – більше 15 %.

У виробах низької якості натуральне какао-масло може замінюватися бюджетними еквівалентами. Найбільш небезпечний з них – пальмова олія. Поєднувати її з молочними продуктами недопустимо. Це не тільки не дасть користі, але і зашкодить здоров'ю. Саме тому краще купити плитку подороще, але із безпечних інгредієнтів.

Асортимент

Шоколадка молочна може бути без наповнювачів або містити різні смакові добавки. Чаще за все для начинки використовуються:

  • горіхи. Вони можуть бути суцільними чи подрібненими. В першому випадку ціна виробу буде вищою;

  • фруктові і ягідні джеми. З шоколадом добре поєднується малина, цитрусові, лісові ягоди. Вони надають дисерту пікантний кислуватий присмак;

  • нуга і карамель. Така молочна шоколадка для справжніх ласунів.

Наші пропозиції

Наша компанія – дистриб’ютор відомих виробників продовольчих товарів. Якщо вам потрібен молочний шоколад, ми реалізуємо його у будь-яких кількостях. На опт надаються об'ємні знижки. Також ми здійснюємо доставку придбаної продукції по Україні. Великі партії транспортуються автомобілями компанії, а малі – за допомогою провідних перевізників країни.

Якщо вам потрібен надійний постачальник продуктів харчування, солодощів, ми готові до плідної співпраці!

Часті запитання про молочний шоколад

Чим корисний молочний шоколад?

Головні його плюси – стимуляція вироблення гормонів щастя і здатність швидко відновлювати сили. Саме тому його рекомендують при інтенсивній розумовій і фізичній праці. Але не слід забувати про калорійність і занадто налягати на десерт. Також в ньому містяться вітамін Е, фтор, кальцій, калій, магній. Вони позитивно впливають на весь організм, сприяють поліпшенню стану шкіри і зубів.

Як розтопити молочний шоколад?

Розм'якшити десерт можна трьома способами:

  • у мікрохвильовці. Для досягнення потрібної консистенції знадобиться не більше хвилини при середній потужності;

  • на водяній бані. При цьому важливо щоб контактуючий з ласощами посуд був сухим. У протилежному випадку будуть утворюватися комочки;

  • у духовці. Слід виставити мінімальну температуру і залишити дверцята відкритими. Плитка розплавиться за 5-10 хв.

Як вибрати молочний шоколад?

При виборі плитки важливо звертати увагу на склад. У якісному продукті вміст какао має становити не менше 25 %. У десертних виробах цей відсоток збільшується 40-45. Причому на першому місці у складі має бути какао-масло. При недотриманні правил зберігання поверхня стає матовою, на ній з'являється сірий наліт.