0

Кошик

0

Порівняння

Вологий корм для котів

Корисний вологий корм для кішок і кошенят

Вологий корм для кішок багато власників вводить до раціону своїх домашніх вихованців. Він максимально наближений до природної їжі, тому мінімізується ймовірність зневоднення організму тварини. У інтернет-магазині PRODUCTO можна вигідно замовити підходящий вологий корм для кішок оптом і у роздріб.

Особливості та переваги

Мокрий корм для котів включає від 50 до 80 % вологи. Він являє собою шматочки у соусі, желе або однорідну масу, типу паштету. Вологий корм може використовуватися у якості основного харчування, доповнюватися сухими сумішами або вживатися як смаколик. Реалізується він у традиційних банках (скляних або металевих), полімерних коробочках або паучах – невеликих фольгованих упаковках. Останні зазвичай пропонуються порційно, на один раз.

Консерви для котів мають ряд незаперечних переваг:

  • насичені вологою і тварини не будуть відчувати надмірну спрагу. Вони є хорошою профілактикою сечокам'яної хвороби;
  • велика кількість корисних компонентів за рахунок зниженої термічної обробки;
  • невисокий ризик переїдання. Більш природна для котів форма їжі не сприяє набору зайвої ваги;
  • універсальність. Виготовляється продукція для дорослих тварин та кошенят. Також може пропонуватися спеціальна продукція: для стерилізованих, хворих, літніх котів;
  • апетитний смак і аромат. Різноманіття продукції дозволяє підібрати оптимальний раціон навіть для найбільш вибагливого улюбленця.

Однак, якщо ви хочете купити консерви для кішок оптом, то не забудьте подивитися термін їх придатності. Причому важливо пам'ятати, що у відкритому пакунку вони не можуть зберігатися довго.

Основні інгредієнти

Як і інші корми, котячі консерви поділяються на класи: економ, преміум і супер-преміум. Від цього залежить якість вихідної сировини і ряд інших характеристик. Відповідальні виробники використовують у своїй продукції лише безпечні, натуральні компоненти. Основа якісних складів:

  • м'ясо. Використовуються різні його види: курятина, яловичина, свинина та ін. Також можуть включатися субпродукти;
  • риба. Застосовуються цінні сорти;
  • овочі і зернові. Часто включаються моркова, рис, зародки пшениці і т. д.

Додатково продукція може збагачуватися мінерально-вітамінними комплексами.

Наші пропозиції

У нас можна придбати продукцію для домашніх улюбленців різними партіями. Якщо купувати вологий корм для котів оптом, то ціна буде нижчою. Економія починається уже при замовленні 3 однакових пачок. Також здійснюється доставка товарів по всій Україні.

Часті запитання про вологі корми для котів

Які кращі вологі корми для кішок представлені у вашому магазині?

На віртуальних полицях представлена продукція брендів Nutrilove, Propesco і «Леопольд», яка користується підвищеним попитом. Для більшої зручності клієнтів можна проводити додаткове сортування за призначенням, смаком, вагою.

Який слід вибрати рідкий корм для стерилізованих кішок?

Важливо пам'ятати, що після стерилізації кішки стають менш рухливими і їм не потрібно багато калорій. Це враховується при розробці спеціального харчування. Лінійки подібної продукції пропонуються українським виробником «Леопольд» і чешським Nutrilove.

Чим відрізняються вологі корми преміум-класу для кішок?

У такі вироби точно не включаються штучні інгредієнти, які здатні нашкодити домашньому улюбленцю. Вони характеризуються збалансованим вмістом вітамінів і мінералів. Використовуючи таку продукцію постійно, можна не переживати про здоров'я своєї тварини.