0

Кошик

0

Порівняння

Краплі проти паразитів Bayer Advocate для собак 4-10 кг, 1 піпетка

Краплі проти паразитів Bayer Advocate для собак 4-10 кг, 1 піпетка

Ціна 422.00

Опис Краплі проти паразитів Bayer Advocate для собак 4-10 кг, 1 піпетка

Краплі проти паразитів Байєр Адвокат Спот-он для собак 4-10 кг

Золотий стандарт контролю паразитів у собак.

Склад: 10% імідаклоприду та 2,5% моксідектину.

Показання до застосування: Собакам для лікування і профілактики змішаних паразитарних інвазій:

- для лікування та попередження зараження блохами (Ctenocephalides felis),

- лікування отодектоза (Otodectes cynotis),

- лікування корости (Sarcoptes scabiei var. canis),

- лікування демодекозу (Demodex canis),

- попередження дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 L4 Dirofilaria immitis),

- лікування та попередження гастроінтестинальних нематодозів (личинки (L4), незрілі і зрілі Toxocara canis, Ancylostoma caninum і Uncinaria stenocephala, імаго Toxascaris leonina і Trichuris vulpis).

Препарат може використовуватися як одне з коштів при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування і спосіб застосування: Мінімальна терапевтична доза 10 мг / кг ваги імідаклоприду і 2,5 мг / кг ваги моксідектину, що еквівалентно 0,1 мл Адвоката на 1 кг живої ваги для собак. 

Лікування та попередження зараження блохами. Одноразова обробка препаратом попереджає зараження блохами протягом 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат необхідно застосовувати щомісяця. Лікування отодектоза. Необхідна однократна обробка препаратом. З зовнішнього вуха видалити ненатягнуті скоринки. Не наносити у вушний канал. Деякі тварини потребують додаткового лікування, проконсультуватись у ветеринарного лікаря через 30 днів після обробки. Лікування корости (спричиненої Sarcoptes scabiei var. canis) Лікування проводять двічі з інтервалом 4 тижні. Лікування демодекозу (спричиненого Demodex canis) Адвокат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 місяць. За таке лікування захворювань. Попередження дирофіляріозу Собаки, які проживають в зонах неблагополучних по дирофіляріозу, а також ті, які подорожують в такі зони, можуть бать інвазовано зрілими дирофілярії. Для попередження дирофіляріозу препарат необхідно застосовувати щомісяця протягом усього періоду активності комарів. Препарат необхідно застосовувати протягом року або за наступною схемою: почати застосування, як мінімум, за 1 місяць до початку активності комарів і закінчити через 1-2 місяці після закінчення періоду їх активності. Лікування і попередження нематодозів. Щомісячна обробка проти дирофіляріозу (як превентивна програма) автоматично знижує можливість реінвазії нематодами, цестодами, анкілостомами. Або ж препарат застосовують як сезонну обробку проти бліх та гастроінтестинальних нематод.

Порядок застосування: Тільки для зовнішнього використання. Видаліть одну піпетку з упаковки. Тримайте піпетку у вертикальному положенні, зніміть ковпачок. Переверніть ковпачок і одягніть на піпетку таким чином видаливши фольгу отвори піпетки. Для собак від 10 до 25 кг: собак обробляють в стоячому положенні. Розділіть шерсть між лопатками так, щоб видно було шкіру. Препарат наносять на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру, міцно стисніть піпетку декілька разів, щоб весь вміст нанести безпосередньо на шкіру. Для собак вагою від 10 до 25 кг: Для зручності обробки собака повинна стояти. Вміст піпетки потрібно нанести в 3-4 точки вздовж хребта: починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. При кожному нанесенні необхідно розсовувати шерсть так, щоб видно було шкіру. Препарат по можливості наносити на неушкоджену шкіру. Розмістіть кінчик піпетки на шкіру та обережно стисніть піпетку так, щоб порційно видавлювати вміст піпетки на шкіру. Чи не видавлюйте велику кількість препарату в одне місце, оскільки розчин може стекти з місця нанесення вниз. Препарат можна застосовувати вагітним і лактуючим самкам.

Протипоказання: Чи не використовувати цуценятам до 7-ми тижневого віку. Лікування тварин вагою менше 1 кг, хворих і ослаблених має відбуватися під наглядом ветеринарного лікаря. Побічні явища: Після застосування препарату у собак може виникнути короткочасний зуд. У рідкісних випадках можливо засолювання вовняного покриву, еритема на шкірі або блювота. Всі ці явища швидко зникають без додаткового лікування. Якщо тварина злизала нанесений препарат, то іноді можливі нервові явища. Адвокат гіркий на смак, тому іноді у тварин, які злизали препарат, може виникнути слинотеча. Це не є ознакою інтоксикації все сімпотми зникають через кілька хвилин без додаткового втручання. Правильне нанесення мінімізує можливість злизування препарату.

Застереження: Після обробки тварини вимити руки. В період лікування препаратом не використовувати інші макроциклічні лактони.

Корисна інформація: Не допускати потрапляння тварини в відкриті водойми протягом 4-х днів після лікування. Купання не знижує ефективність препарату, проте часте використання іммерсійних сумішей (в тому числі шампунів) може знизити ефективність Адвоката.

Умови зберігання та термін придатності: Зберігати при температурі не вище 30 ° С.

Упаковка: Піпетки упаковані в блістери по 3 штуки.

Виробник: Bayer 

Характеристики Краплі проти паразитів Bayer Advocate для собак 4-10 кг, 1 піпетка

Характеристики
Вид Краплі
Тип Протипаразитарний
Призначення Для лікування і профілактики змішаних паразитарних інвазій

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.