0

Кошик

0

Порівняння

Краплі від бліх і кліщів Bayer Advantix для собак вагою 40-60 кг, 1 піпетка

Краплі від бліх і кліщів Bayer Advantix для собак вагою 40-60 кг, 1 піпетка

Ціна 360.80

Опис Краплі від бліх і кліщів Bayer Advantix для собак вагою 40-60 кг, 1 піпетка

Краплі від бліх і кліщів Байєр Адвантікс для собак вагою 40-60 кг

Потрійний захист від бліх, кліщів і комарів!

Склад: імідаклоприд, перметрин. Адвантікс володіє репелентною і інсектицидною дією.

Показання до застосування: Призначений для захисту і лікування собак від кліщового поразки (Ixodes ricinus, Rhipicehalus sanguineus, Dermacentor spp.), бліх (Ctenocephalides spp.), а також для відлякування комарів (Phlebotomus perniciosus), комарів (Aedes spp., Culex spp., Anopheles spp.) і піщаних мух. Одноразове застосування захищає від подальшого ураження кліщами протягом 4-х тижнів. Кліщі відлякує або знищуються і таким чином зникає ризик виникнення захворювань, які вони переносять (в т.ч. бабезиоза, бореліозу, риккетсиоза, ерліхіоза). Блохи гинуть протягом доби після застосування препарату. Одноразова обробка захищає від нападу бліх протягом 4-х тижнів. Препарат може використовуватися при лікуванні алергічного блошиного дерматиту. Одноразове нанесення препарату забезпечує значну активність проти комарів, москітів і піщаних мух протягом 4-х тижнів, знижуючи таким чином ризик передачі таких захворювань, як дирофіляріоз, лейшманіоз.

Дозування і спосіб застосування: Схема дозування: Собаки (вага, кг) <4 кг Адвантікс Спот Он для собак до 4 кг, > 4 кг до 10 кг Адвантікс Спот Он для собак від 4 кг до 10 кг, > 10 кг до 25 кг Адвантікс Спот Он для собак від 10 кг до 25 кг, > 25 кг до 40 кг Адвантікс Спот Он для собак від 25 кг до 40 кг. Тваринам вагою понад 40 кг застосовувати відповідну комбінацію піпеток.

Тільки для зовнішнього застосування. Під час обробки тварина повинна стояти. Розсуньте шерсть між лопатками так, щоб видно було шкіру, нанесіть вміст піпетки безпосередньо на шкіру. Препарат необхідно наносити на неушкоджену шкіру. Якщо обсяг піпетки більше 2,0 мл, то вміст піпетки потрібно нанести в 3-4 місця уздовж хребта. Препарат можна застосовувати вагітним і лактуючим тваринам, а також цуценятам з 7-тижневого віку. Не допускати контакту препарату з очима і ротом тварини. Купати тварину дозволяється через 7 днів після обробки.

Протипоказання: не спостерігається.

Побічні явища: не спостерігається.

Умови зберігання та термін придатності: 3 роки, після розтину блістери 1 рік, після зняття фольги з отвору в піпетці вміст має повністю використовуватися.

Упаковка: пропіленові піпетки упаковані в блістери, блістери запечатані в пакети з фольги та картонні коробки.

Виробник: Bayer

Характеристики Краплі від бліх і кліщів Bayer Advantix для собак вагою 40-60 кг, 1 піпетка

Характеристики
Вид Краплі
Об'єм 6 мл
Тип Протипаразитарний
Призначення Захист від бліх, кліщів і комарів

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.