0

Кошик

0

Порівняння

Сіль

Сіль морська "Ласочка" середня 250 г (4820043251063)
Ціна 12.66 грн
Від 3 шт. 12.03 грн
Опт 11.39 грн
Сіль морська "Ласочка" дрібна 250 г (4820043251131)
Ціна 12.66 грн
Від 3 шт. 12.03 грн
Опт 11.39 грн

Сіль – простий продукт з доповненнями 

Сіль – простий хлорид натрію, природний мінерал галіт, але без нього їжа буде прісною і несмачною. У обмежених кількостях вона приносить користь. Щоб урізноманітнити асортимент, виробники пропонують ароматизовану продукцію. У інтернет-магазині PRODUCTO можна купити класичний продукт або суміш із потрібним смаком.

Види і особливості

Уся кухонна сіль за способом одержання ділиться на кам'яну і морську. Першу добувають у шахтах і подрібнюють до потрібних розмірів. Другу одержують випарюванням морської води. Вона характеризується багатшим мінеральним складом. Причому чим менша ступінь очистки (гатунок), тим корисніше буде харчова сіль. Окремо виділяють йодований продукт. У нього спеціально додають йодид калію. Така сіль поварена використовується при йододефіциті, але її не рекомендується класти у гарячі страви.

У залежності від ступеню подрібнення розрізняється сіль харчова крупна і мілка. Більшість господинь надають перевагу саме першій. За рахунок повільного розчинення вона забезпечує більш рівномірне солення. У промислових масштабах сіль оптом закуповується для виробництва соди, ліків та ін.

Позитивні характеристики

Крім надання необхідного смаку, сіль приносить організму користь:

  • утримує воду – це особливо важливо для спортсменів і людей, які займаються важкою фізичною роботою;
  • підтримує кислотно-лужний і водно-сольовий баланс;
  • регулює іонно-обмінні процеси у клітинах;
  • сприяє правильній секреції гормонів, скороченню м'язів і передачі нервових сигналів.

Не слід забувати й про те, що галіт використовують у якості дієвого і безпечного консерванту.

Плюси співпраці з нами

Якщо вам необхідна поварена сіль оптом або в роздріб, наш магазин готовий до співпраці. У наявності продукція різного ступеня подрібнення, з ароматом духмяних трав, сумішшю перців та ін. Причому ціна буде залежати від об'єму партії. Одночасно можна купити великий асортимент інших продуктів харчування. За необхідності здійснюється доставка замовлень у Київ, Дніпро, Харків і інші міста України.