0

Кошик

0

Порівняння

Цукор

 Цукор ТМ Яриця 1 кг (4820216030082)
Ціна 35.25 грн
Від 3 шт. 33.49 грн
Опт 29.96 грн

Цукор – для будь-яких кулінарних потреб

Цукор – важливий компонент для приготування солодощів. Використовують його і при створенні соусів, других страв та інших кулінарних шедеврів. Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує вигідно купити цукор оптом і в роздріб.

Види і користь 

Цукор – суміш водорозчинних вуглеводів. У основному він складається із сахарози – включає залишки молекул глюкози і фруктози. Також у білих кристаллах містяться вітаміни А, Н, Е. Для виробництва використовуються цукрові буряки або тростина (очерет). У залежності від технології виготовлення одержують пісок або рафінад. Вартість останнього трохи вища, але декотрі люди при чаюванні надають перевагу саме йому.

Відповідальні виробники виготовляють цукор у відповідності з діючими ДСТУ (ГОСТ). Він може відрізнятися:

  • величиною кристалів. Мілкий краще замовити для випікання, він швидше розчиняється і тісто буде однорідним;
  • відтінком. Чим біліше пісок, тим менше у ньому корисних компонентів. Однак естетичні показники вище.

Поради по вибору

Існує думка, що тростинний цукор корисніше. Але це не зовсім так. Якщо він проходить аналогічну з буряковим обробку, то властивості у них ідентичні. Більш висока ціна обумовлена, тим фактом, що тростинний продукт завозиться до нас із-за кордону. Корисніший коричневий різновид. Він включає частинки патоки і збагачений її корисними компонентами.

Сьогодні у більшості випадків здійснюється продаж пакетованого цукру. Причому пакет повинен бути цілим. Покрутіть його у руках – вміст має легко пересипатися всередині. Грудочки або частинки, що поприлипали, свідчать про те, що продукт контактував з вологою.

Вивчіть етикетку. На ній мають бути вказані усі важливі дані:

  • тип сировини;
  • відомості про виробника;
  • склад, у ньому не повинно бути сторонніх підсолоджувачів;
  • умови зберігання та ін.

Чому з нами вигідно

У нашому магазині вартість продуктів змінюється у залежності від об'єму закупівлі. Навіть купуючи цукор мілким оптом (від 3 шт.), можна розраховувати на знижку. Також нашою компанією здійснюється кур'єрська доставка в Київ. При сумі чеку від 500 грн. послуга безкоштовна. У інші міста України товари відправляються провідними перевізниками або нашими автомобілями. Деталі співпраці уточняйте у менеджерів.