0

Кошик

0

Порівняння

Вермішель

Вермішель – смачний гарнір

Вермішель – тонкі (не більше 2 мм) ниткоподібні цільні макаронні вироби. У перекладі з італійської їх назва означає «маленькі черв’ячки». У каталозі компанії PRODUCTO представлені різні види цього продукту.

Асортимент

Вермішель виготовляється з пшеничного борошна та води. Також до складу можуть включатися спеції, барвники та ароматизатори. Рідше сировинна маса доповнюється яйцями та крохмалем. Більш якісні, низькокалорійні вироби виготовляються із борошна твердих сортів пшениці. Вони можуть використовуватися як гарнір, підходять для приготування різноманітних страв.

У залежності від діаметра (у міліметрах) ниток вермішель поділяється на чотири типи:

  • павутинка. Її переріз не перевищує 0,8;

  • тонка. Продукція середньої товщини. Для неї параметр варіюється в межах від 0,8 до 1,2;

  • звичайна. Діаметр не повинен бути більше 1,5;

  • аматорська. Найтовстіша, її переріз досягає 3-3,5.

Також подібні макаронні вироби розрізняються за довжиною. Якщо показник не перевищує 1,5 см, то вермішель відносять до крихти. Інші види:

  • коротка – від 1,5 см;

  • довга – не менше 20 см.

У процесі виробництва основу розрізають на окремі елементи, складають вдвоє чи створюють мотки, гнізда.

Крім класичних виробів, можна купити продукцію швидкого приготування. Її сировинний склад і процес виробництва дозволяють одержувати їжу простим запарюванням. Для надання потрібного смаку додатково в упаковці пропонуються пакетики зі спеціями. Інший її плюс для споживачів – невисока ціна.

Переваги співпраці з нами

Інтернет-магазин PRODUCTO пропонує вермішель із звичайних, м'яких та твердих сортів пшениці. Її вартість залежить від величини замовлення. На опт надається об'ємна знижка. Для зручності клієнтів усі цінники вказані на сайті. Наші менеджери завжди допоможуть зробити вірний вибір та оформити замовлення. Додатково надаються послуги доставки продовольчих товарів у будь-яке місто України. Для цього задіюється особистий транспорт компанії чи залучаються провідні перевізники. Якщо вам потрібен надійний постачальник харчів, звертайтеся. Ми готові до взаємовигідної співпраці з фізичними та юридичними особами.