0

Кошик

0

Порівняння

Спагеті

Макаронні вироби Rollton Спагеті 400 г  (4820179252897)
Ціна 36.70 грн
Від 3 шт. 34.90 грн
Опт 33.00 грн

Спагетті – гарнір родом з Італії

Спагетті – вид макаронних виробів родом з Італії. Де конкретно зробили першу пасту достеменно невідомо. На звання її батьківщини претендує одразу декілька міст. Назва таких макаронів перекладається як «маленькі мотузки». Високим попитом вони користуються в усьому світі. Щоб задовольнити потреби наших покупців, інтернет-магазин PRODUCTO пропонує продукцію відомих виробників.

Особливості спагетті

Справжні спагетті виготовляються з прісного тіста на основі борошна твердих сортів пшениці. Це не дозволяє їм розварюватися і злипатися у процесі готовки. Діаметр паличок становить біля 2 мм. Можна купити пасту меншого (спагеттіні) або більшого (спагеттоні) перерізу. Класична довжина – 50 см. Але для економії місця зберігання та зручності користувачів її зменшили до 25 см. Також у продажу пропонуються вироби величиною від 13 см.

При правильному приготуванні в якісних спагетті зберігається велика кількість корисних компонентів:

  • клітковини та важливих амінокислот. Вони сприяють очищенню організму від шлаків, сповільнюють процеси старіння;

  • макро- та мікроелементів – кальцію, калію, марганцю і т. д.;

  • вітамінів Е, групи В та ін.

Як вибрати

Доведено, що самі спагетті не здатні спричинити значної шкоди фігурі. Основні калорії додають жирні, поживні соуси. Найбільш корисною вважається паста з маркуванням: група А, клас перший. Якщо купуються кольорові вироби, то барвники в них мають бути натуральними. Мусить насторожити і занадто низька ціна. Вона може свідчити про додавання в сировину муки з м'якої пшениці. Інші риси якісних спагетті:

  • рівномірний солом'яний колір – допускаються темні вкраплення частинок оболонок зерна;

  • цілісність виробів, відсутність крихти;

  • надійність упаковки.

Вигоди звернення до нас

Наша компанія – відповідальний постачальник якісних продуктів харчування. У нас можна придбати спагетті у роздріб та оптом. Замовлення легко доповнити іншою продукцією. На опт надаються об'ємні знижки. Також здійснюється доставка по Україні. Великі партії транспортуються автомобілями компанії, маленькі – через провідних перевізників країни. Для уточнення деталей співпраці зв'яжіться з нашими менеджерами. Оформити замовлення зручно прямо на сайті.