0

Кошик

0

Порівняння

Рибні консерви

Шпроти в олії Господарочка ж/б 150г (4820024799089)
Ціна 30.66 грн
Від 3 шт. 29.13 грн
Опт 26.06 грн
 Шпроти в олії El Ribas ж / б 150 г (4820024799447)
Ціна 24.00 грн
Від 3 шт. 22.80 грн
Опт 20.40 грн
Бички у томатному соусі, ж/б № 5 El Ribas 240 г (4820143190156)
Ціна 25.40 грн
Від 3 шт. 24.13 грн
Опт 21.59 грн
Шпроти в олії Господарочка ж / б 230г
Ціна 35.81 грн
Від 3 шт. 34.02 грн
Опт 30.44 грн

Рибні консерви – смачне і корисне доповнення меню

Рибні консерви – повністю готові до споживання, герметично закриті у банках продукти. Вони дозволяють урізноманітнити щоденний раціон, використовуються при приготуванні перших та других страв, салатів. Продукція відповідальних виробників також приносить значну користь організму. Вона легко засвоюється, багата вітамінами і мікроелементами, містить Омега-3 жирні кислоти. Інтернет-магазин PRODUCTO запрошує придбати потрібні консерви рибні оптом і у роздріб.

Різноманіття пропозицій

Сьогодні здійснюється продаж різних видів консервів із риби. Вони відрізняються складом, способом приготування та ін. Бляшанка може бути традиційною або оснащеною кришкою з кільцем, що легко відкривається.

Консерви з риби класифікуються за:

  • основною сировиною – різні види риби (сардини, кілька та ін.), молюсків, водоростей;
  • наявністю додаткових компонентів – крупи, овочів. Вміст таких інгредієнтів може досягати 50 % від загальної маси;
  • способом обробки – морепродукти можуть використовуватися у сирому вигляді або після попереднього обсмаження, бланширування, копчення та ін. Це сприяє поліпшенню смакових характеристик;
  • типом заливки – власний сік, томатна паста, олія.

У окрему групу виділяють паштети, які готують шляхом подрібнення риби та інших компонентів з додаванням спецій, жирів та ін.

Тонкощі вибору

Купуючи рибні консерви оптом або у невеликих кількостях, слід звертати увагу на склад. До нього не повинні входити сторонні консерванти. Чим натуральніший склад, тим краще. На жаль через металеву банку не роздивишся вміст. Але можна піти на невеличку хитрість. Струсніть бляшанку. Чим сильніше булькає, тим менше всередині риби.

Ще один важливий критерій вибору – зовнішній вигляд тари. Здутих, пошкоджених банок слід уникати. Адже будь-який дефект може стати причиною псування вмісту.

Переваги звернення до нас

Якщо ви шукаєте надійного постачальника консервів із риби і інших продуктів харчування, то компанія «Продукто» готова до співпраці. У нас можна купити фрикадельки, бички, шпроти, кільку та ін. Ціна залежить не лише від виду, але і від кількості бляшанок у замовленні. Економія починається уже при купівлі 3 однакових банок. Також здійснюється доставка у Київ (при сумі чеку від 500 грн. послуга безкоштовна) та інші міста України. Об'ємні партії відправляються власним транспортом компанії, менші – з залученням провідних перевізників країни. Оформити замовлення зручно прямо на сайті.

Часті запитання про рибні консерви

Які рибні консерви кращі?

Важливим критерієм оцінки якості є місце виробництва. Кращі консерви виготовляються у безпосередній близькості від місця вилову риби. У цьому випадку у виробництві використовується свіжа сировина.

Скільки зберігаються рибні консерви?

Термін зберігання залежить від виду і складу. При цьому важливо пам'ятати, що рибна продукція псується швидше м'ясної. Її не можна зберігати довше 2 років. Розміщати в холодильниках необов'язкове, оптимальні температури від 0 до 15 °С. Залишки із відкритої бляшанки краще перекласти у скляний чи керамічний посуд і доїсти на протязі двох діб.

Які кращі виробники рибних консервів представлені у вашому магазині?

У наших покупців попитом користується продукція торгових марок «Господарочка» і «El Ribas». Вона характеризується високим вмістом рибної сировини, відсутністю зайвих консервантів.