0

Кошик

0

Порівняння

Корм для собак

Корми для собак: на будь-який смак і гаманець

Промислові корми для собак – хороший варіант для забезпечення повноцінного раціону вашого чотирилапого друга. Завдяки різноманіттю пропозицій можна підібрати оптимальний виріб, виходячи з породи, віку і інших особливостей вихованця. Інтернет-магазин PRODUCTO вигідно реалізує собачий корм оптом і в роздріб.

Види і особливості

У залежності від вмісту у продукції вологи, консистенції розрізняють корм для собак:

  • сухий. Реалізується у вигляді гранул різних розмірів і форм. Вміст вологи не перевищує 10 %. Характеризується невеликими витратами і тривалим терміном зберігання;
  • вологий. Це однорідна маса або шматочки в желе, соусі. Здійснюється продаж таких виробів у металевих чи скляних банках. Консерви містять до 70–80 % вологи, більш близькі за консистенцією до природної їжі тварин;
  • заморожені. Це різноманітні фарші, що включають м'ясні і рослинні компоненти.

У залежності від якості інгредієнтів і цінової доступності собачі корми діляться на 3 класи. Вартість продукції економ-сегмента невисока, але її поживна цінність знижена. Додатково необхідно вводити вітаміни. Преміум клас підходить для повноцінного щоденного харчування здорових дорослих псів. Супер-преміум – це тільки натуральна сировина і повний комплекс необхідних улюбленцю вітамінів. Їх недолік для декотрих власників – висока ціна.

Пропонуються спеціальні види для тварин з різними захворюваннями. Вони використовуються за призначенням ветеринара. Окремі лінійки створюються, щоб кормити:

  • старих псів;
  • цуценят;
  • активних тварин;
  • представників окремих порід і т. д.

Якщо у вас декілька великих тварин, то можна купити корм для собак оптом у більших пакунках. Для маленьких порід підійдуть невеликі (до 5 кг) пакети.

Вигоди звернення до нас

У магазині «Продукто» можна замовити український або зарубіжний собачий корм з доставкою. У наявності продукція різних видів і класів. Її вартість також залежить від бренда, маси пакунку. При закупівлі великих партій надаються знижки. Сфера нашого обслуговування не лише Київ, але і вся Україна. Оформити замовлення зручно прямо на сайті. За необхідності менеджери нададуть консультаційну підтримку.

Часті запитання про корми для собак

Який собачий корм самий кращий: сухий чи вологий?

Однозначної відповіді на це питання немає. Кожний власник обирає найбільш зручний для нього варіант. Більш важливим є якісний склад, відсутність штучних барвників, ароматизаторів та ін.

Які існують класи кормів для собак?

Розрізняють 3 класи:

  • економ. Вирізняється ціновою доступністю і широкою розповсюдженістю. Однак його харчова цінність трохи знижена, тому у раціон треба вводити добавки;
  • преміум. Золота середина, яка поєднує достойну якість і привабливу вартість;
  • супер-преміум. До складу включаються лише натуральне м'ясо (не менше 25 %), злаки, відбірні овочі і трави, що багаті корисною клітковиною, вітамінно-мінеральними комплексами.

Чим вiдрiзняються корми для собак преміум-класу?

До складу включається м'ясо (до 20–25 %), субпродукти, вітаміни, рис, кукурудза, інші злаки. Формула достатньо збалансована і забезпечує повноцінне щоденне харчування, добре засвоюється.