0

Кошик

0

Порівняння

Шпроти

Шпроти в олії Господарочка ж/б 150г (4820024799089)
Ціна 30.66 грн
Від 3 шт. 29.13 грн
Опт 27.59 грн
Шпроти в олії Господарочка ж / б 230г
Ціна 35.81 грн
Від 3 шт. 34.02 грн
Опт 32.23 грн
 Шпроти в олії El Ribas ж / б 150 г (4820024799447)
Ціна 24.00 грн
Від 3 шт. 22.80 грн
Опт 21.60 грн

Шпроти – не тільки на свято, але і на кожен день 

Шпроти – один з найвідоміших видів закусок. Вони добре виглядають на бутерброді і можуть стати відмінним інгредієнтом для салату. У каталозі інтернет-магазину PRODUCTO представлені консерви від виробника «Господарочка».

Особливості виробництва

Спочатку консерви виготовлялися із  спеціального сорту риби – балтійських шпротів. Їх довжина не перевищує 12-13 см. Зараз у виробництві застосовуються кілька, салака, тюлька, дрібний оселедець. Риба ретельно промивається, сортується, вибраковуються пошкоджені  тушки. Після цього вона:

  • піддається копченню;
  • розкладається у банки;
  • доповнюється спеціями та заливається олією;
  • запечатується. На банку наноситься етикетка і вона готова до реалізації.

Для споживача більш зручні бляшанки з кришкою, яка легко відкривається (з кільцем), але їх ціна трохи вища.

Користь

Рибні консерви шпроти досить калорійний продукт. У 100 г в середньому міститься 350 ккал, приблизно 30 г жирів та 17 г білка. Також вони є джерелом багатьох корисних мікроелементів та вітамінів.

Шпроти містять незамінні амінокислоти. Їх можна купити для відновлення енергії, нарощування м'язів. Жирні кислоти нормалізують функціонування серця, перешкоджають розвитку атеросклерозу, сприяють зниженню шкідливого холестерину у крові. Вживаючи усього по 100 г риби на день, можна забезпечити організм кальцієм, необхідним для зміцнення кісткової тканини.

Не варто забувати про риб'ячий жир, який є джерелом вітаміну D. Його нестача може привести до підвищеної крихкості кісток, розвитку сколіозів. Комбінація вітамінів А та Е – сильний антиоксидант. Такий тандем сприяє уповільненню процесів старіння, а також знижує ризик розвитку злоякісних ракових клітин.

Наші пропозиції

Якщо вам потрібен надійний постачальник продуктів харчування, звертайтеся до нас. Ми реалізуємо шпроти оптом та в роздріб. Вартість залежить від маси банки та об'єму партії закупівлі. Також можна замовити доставку. Якщо місце вашого проживання Київ, тоді покупку на суму від 500 грн. привезуть на вказану адресу безкоштовно. У інші міста України транспортування здійснюється автомобілями компанії або з залученням провідних перевізників. Оформляйте замовлення безпосередньо на сайті.